Przegląd innowacyjnych start-upów medycznych w Polsce – I edycja (2020)

Wróć do Strony Głównej

Przegląd innowacyjnych start-upów medycznych w Polsce – I edycja (2020)

17/03/2020

Na początku 2020r. zaprezentowano raport stanowiący zebranie i ustrukturyzowanie wiedzy na temat wszelakich inicjatyw na polskim rynku start-upów medycznych. Raport uzyskał duże poparcie wielu organizacji branżowych oraz przedstawicieli strony publicznej. Duże zaangażowanie samych start-upów tylko i wyłącznie zwiększyło rangę samego przeglądu. Raport uzyskał honorowy patronat ministra zdrowia.

Celem powstania raportu jest założenie o istnieniu sporej luki informacyjnej w sektorze innowacji w ochronie zdrowia a szczególnie między stronami: start-upy – start-upy oraz start-upy –przyszli inwestorzy lub klienci. Powoduje to niewiedze obu stron w zakresie nowych rozwiązań w sektorze medycznym jaki i również poziomu zaawansowania prowadzonych projektów. Dzięki raportowi możliwe jest łatwiejsze oraz bardziej efektywne współpracowanie miedzy start-upami a innymi podmiotami.

Jednym z blisko 75 start-upów opisanych w raporcie jest Piktorex sp. z o. o.. Jako innowacyjna firma specjalizująca się w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań w zakresie opieki farmaceutycznej i compliance znaleźliśmy się w tym prestiżowym gronie polskich start-upów medycznych. Prowadzone przez nas badania oraz produkty w postaci lekolepek i programów aptecznych zostały zauważone oraz docenione prze twórców raportu.

Zapisz się już teraz do naszego newslettera!

Wprowadź do swojej apteki lub szpitala uznany standard
Dobrej Praktyki Wydawania Leków (DPWL) oraz certyfikat